Już w sobotę 17 grudnia spotykamy się na pływalni Uznam Arena, aby w najlepsze bawić się i szaleć podczas zadań przygotowanych dla Was przez nasze elfy ;) Poniżej przedstawiamy harmonogram dla poszczególnych grup: santa claus g171ab044b 1280

Ferie w mieście nie muszą być nudne!
A do tego mogą być bezpieczne, pełne atrakcji i nowych doświadczeń. Już dziś zapraszamy do aktywnego udziału w półkolonii zimowej, podczas której każdy znajdzie coś dla siebie, spróbuje czegoś nowego, zdobędzie nowe umiejętności. Zapewnimy Wam zajęcia z różnych dziedzin, aby uruchomić nie tylko Wasze ciała, ale i głowy! ;)
zima SG2

OBÓZ ZIMOWY 2023 - ZIELENIEC

zsz 2021 web

Zapraszamy Was do wspólnej, zimowej zabawy podczas sportowego obozu w największym ośrodku narciarskim w Polsce. Zieleniec przynależący do Dusznik Zdroju w Kotlinie Kłodzkiej otoczony jest malowniczymi Górami Orlickimi oraz Górami Bystrzyckimi w Sudetach. 

Okres wakacji dla naszego stowarzyszenia to również aktywne zajęcia profilaktyczne na plaży.

 

Untitled design Max Quality 9

Jeszcze przed wakacjami w świnoujskich przedszkolach zostanie przeprowadzony cykl zajęć edukacyjnych w ramach projektu „System Życia”. 

W Świnoujściu ruszyła kolejna już edycja projektu edukacyjnego o tematyce bezpieczeństwa. SYSTEM ŻYCIA - to wieloetapowy projekt kierowany przede wszystkim do mieszkańców, ale również do turystów. W swoich założeniach podzielony jest na cztery etapy.

pool g252bc5c73 1920

Z okazji Dnia Dziecka, zapraszamy Was do udziału w zawodach pływackich organizowanych wspólnie z OSiR Wyspiarz, które odbędą się w sobotę 4 czerwca na pływalni Uznam Arena.

foto info ukraina zajecia
Pomagać można na wiele sposobów. My chcieliśmy podarować coś, co umiemy robić najlepiej.

mikołaj basen 2021

W związku ze zbliżającymi się świętami i końcem roku, zapraszamy Was na naszą coroczną, szaloną imprezę na basenie! :) 

gazsystem etap4

W mijającym miesiącu przy współpracy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Świnoujściu ze Stowarzyszeniem WINKIDS oraz dzięki wsparciu firmy GAZ-SYSTEM S.A. odbyły się bezpłatne warsztaty BLS/AED dla Mieszkańców Świnoujścia.