W Świnoujściu ruszyła kolejna już edycja projektu edukacyjnego o tematyce bezpieczeństwa. SYSTEM ŻYCIA - to wieloetapowy projekt kierowany przede wszystkim do mieszkańców, ale również do turystów. W swoich założeniach podzielony jest na cztery etapy.

pool g252bc5c73 1920

Z okazji Dnia Dziecka, zapraszamy Was do udziału w zawodach pływackich organizowanych wspólnie z OSiR Wyspiarz, które odbędą się w sobotę 4 czerwca na pływalni Uznam Arena.

foto info ukraina zajecia
Pomagać można na wiele sposobów. My chcieliśmy podarować coś, co umiemy robić najlepiej.

mikołaj basen 2021

W związku ze zbliżającymi się świętami i końcem roku, zapraszamy Was na naszą coroczną, szaloną imprezę na basenie! :) 

gazsystem etap4

W mijającym miesiącu przy współpracy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Świnoujściu ze Stowarzyszeniem WINKIDS oraz dzięki wsparciu firmy GAZ-SYSTEM S.A. odbyły się bezpłatne warsztaty BLS/AED dla Mieszkańców Świnoujścia.

Niestandardowe wymiary 970x200 px 1

SYSTEM ŻYCIA - BEZPŁATNE WARSZTATY DLA MIESZKAŃCÓW ŚWINOUJŚCIA

Jeśli trafiliście na naszą stronę - oznacza to, że jesteś zainteresowany tym - jak się zachować i co zrobić, żeby pomóc innej osobie w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Pierwsza pomoc przedmedyczna to niezwykle proste czynności ratownicze, które może wykonać każdy, przed przybyciem lekarza. Ich celem jest ratowanie życia i zdrowia. Na bezpłatnych warsztatach, które organizujemy wspólnie z naszym sponsorem strategicznym - GAZ-SYSTEM S.A. dowiesz się oraz nauczysz tych prostych czynności, które mogą komuś uratować ŻYCIE.

d29cb765 64d9 4a7e 846e 149f010be4f8

Październik i listopad to dla Stowarzyszenia WinKids oraz WOPR Świnoujście przy współpracy sponsora strategicznego GAZ-SYSTEM S.A. czas intensywnych zajęć profilaktycznych dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych.

logo txt

Szanowni Państwo,
informujemy, że w związku z przypadającymi w listopadzie świętami, w naszym kalendarzu zajęć mamy przerwę. 

rano czy wieczorem aquafoto:
Kobieta zdjęcie utworzone przez wayhomestudio - pl.freepik.com

Każda pora dnia jest dobra, ale w zależności od oczekiwanych efektów badania wykazały, że osoby, które chcą m.in. pozbyć się zbędnych kilogramów, nabrać masy mięśniowej czy poprawić wytrzymałość organizmu, powinny ćwiczyć w konkretnych godzinach, by trening przyniósł lepsze efekty. Oczywiście najważniejsze w tym wszystkim jest regularność.

terminy zajecia aktualnosci

Szanowni Państwo,
w celu ułatwienia Wam planowania i organizowania wolnego czasu w okolicach świąt i dni wolnych od pracy, poniżej rozpisujemy przerwy w naszych zajęciach w semstrze JESIEŃ-ZIMA 2021/2022.