MAŁY INŻYNIER - Bohater przyszłości!

Zapraszamy na weekendowe warsztaty robotyki i programowania, a w szczególności do dobrej zabawy przy użyciu zestawów klocków LEGO We.Do 2.0.

LEGO 1 

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego chcemy pobudzić Wasze umysły, kreatywne myślenie, a także poszerzyć horyzonty wyobraźni i wyegzekwować logiczne myślenie. 

Na warsztatach wykorzystujemy uwielbiane przez dzieci klocki LEGO oraz tablety z dostosowanym do wieku oprogramowaniem. W trakcie zajęć uczestnicy warsztatów budują konstrukcje według podanych instrukcji, a następnie uczą się je wprawiać w ruch, tworzyć interakcje, a to wszystko za pomocą prostego oprogramowania obrazkowego. Ostatnim i najciekawszym elementem zajęć jest testowanie robotów.

Projekt dofinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 - 2020.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Miejsce zajęć: Multimedialne Laboratorium Winkids przy ul. Jachtowej 9 (Basen Północny)
Wiek uczestników: 7 - 12 lat (z podziałem na grupy wiekowe)
Termin: zajęcia odbywać się będą weekendowo w godzinach okołopołudniowych, szczegółowe terminy i godziny zajęć zostaną podane po ułożeniu grup zajęciowych.

                            foto 3dpen 1   foto projekt   foto skan

Po przygodzie z LEGO zapraszamy na dalszą część przygody i udział w cyklicznych warsztatach obejmujących podstawy grafiki,  projektowanie oraz drukowanie 3D, zastosowanie skanera 3D. Ponadto nauka podstaw fizyki, logicznego myślenia, tworzenie wniosków przyczynowo-skutkowych przy użyciu GRAVITRAX.

Koszt: 100 zł /miesiąc 

Informacje i ZAPISY:

tel.: 603 997 333
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.