Badania sportowe.

Badania z zakresu medycyny sportowej dla dzieci i młodzieży.

lekarz sportowy foto
Kobieta zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com 

Drodzy Rodzice,
zachęcamy do skorzystania z oferty Szpitala Miejskiego w Świnoujściu, jaka została przygotowana przy współpracy z naszym stowarzyszeniem na potrzeby zajęć sportowych w zakresie medycyny sportowej dla dzieci i młodzieży:
- badania laboratoryjne ( badanie ogólne moczu, OB , morfologia, poziom glukozy),
- badania diagnostyczne ( ciśnienie i EKG - analiza wyniku kardiolog dziecięcy),
- wizyta lekarska z wydaniem orzeczenia przez lekarza kardiologia, lekarza medycyny sportowej.

CENA:
- w/w zakres: 130 zł*

* cena 130 zł uzależniony od ilości osób (cena wizyty indywidualnej 150 zł)
* cena może ulec zmniejszeniu, jeśli dziecko posiada w/w aktualne badania laboratoryjne lub diagnostyczne (nie starsze niż 3 miesiące)
* w przypadku konieczności wykonania badania dodatkowego USG serca (echo serca) - dodatkowo 50 zł (o konieczności dodatkowego badania decyduje lekarz podczas wizyty lekarskiej).

Wskazaniem wykonania badań z zakresu medycyny sportowej jest uczestnictwo dziecka w każdych zajęciach sportowych. Ponadto dodatkowym argumentem wykonania badań w/w zakresie jest ewentualna możliwość powikłań kardiologicznych po COVID-19 u dzieci (również tych bezobjawowych). Z uwagi na powyższe bardzo mocno zachęcamy do skorzystania z przygotowanej oferty. Osoby zainteresowane wykonaniem w/w badań proszone są o przesłanie takiej informacji do naszego stowarzyszenia drogą SMS lub mailową podając imię i nazwisko dziecka. Na podstawie Państwa zgłoszenia ustalimy dogodny termin badań laboratoryjnych oraz badań diagnostycznych i wizyty lekarskiej. Po ustaleniu terminu wizyty, podamy numer konta bankowego, na który należy wnieść opłatę.

Kontakt:
tel. 603 997 333
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.