OBÓZ LETNI 2020 "AGENT GROSS" MŁODZIEŻOWE 12+ 14+

Agent Gross WinKids 1640x856

 

AGENT GROSS
PROFILOWANE OBOZY MŁODZIEŻOWE /wiek 12+/ wiek 14+/

W tym roku zapraszamy Was do Bornego Sulinowa na obozy szkoleniowe, które zakończycie, zdobywając konkretne uprawnienia w zależności od wybranego profilu (ratownicze, motorowodne, nurkowe). 

Poza obozami szkoleniowymi zapraszamy również na profile ogólne (wodny, strzelecki, rowerowy). W te wakacje poza dobrą zabawą, nowym miejscem, nowymi zajęciami oraz możliwością zdobycia uprawnień zapraszamy Was do wspólnej zabawy "AgentGross".

Gra będzie polegać na tym, ze każdego dnia ktoś inny będzie agentem i będzie chciał przerwać silne ogniwo grupy. Natomiast łańcuch jest tak silny, jak jego najsłabsze ogniwo. Idąc tym tropem, każda grupa może osiągać tak wysoki poziom działania, jak zgrana, silna i współpracująca jest drużyna.

Wasza misja to każdego dnia poprawne wskazanie Grossa, który nie będzie ułatwiał codziennych zmagań. A dla Agenta — utrudnić bieg wydarzeń i jednocześnie nie dać się złapać. Bez względu na to, jaki profil wybierzecie, będziecie musieli współpracować i bacznie obserwować otoczenie, by wśród Was odnaleźć Agenta Grossa.

Czujesz już tą adrenalinę? Możemy Ci zagwarantować, że z nami podążasz w kierunku dobrej energii, pasji i rozwoju!

TERMINY: 
Turnus I - 10.08 - 21.08 2020 (13 dni)

WIEK:
12+ lat / 14+ lat - w zależności od wybranego profilu szkoleniowego

PROFILE SZKOLENIOWE:
On Dutyratowniczy (Młodszy Ratownik WOPR i Ratownik WOPR) >>> PROGRAM OBOZU, KLIKNIJ
Na Falimotorowodny (sternik motorowodny) >>> PROGRAM OBOZU, KLIKNIJ
Underwaternurkowy (uprawnienia nurkowe w federacji PADI - Open Water Diver) >>> PROGRAM OBOZU, KLIKNIJ

PROFILE SPORTOWO REKREACYJNE:
Water Mixwodny, z przewagą zajęć wodnych, szkolenie kneeboard, narty wodne oraz wakeboard >>> PROGRAM OBOZU, KLIKNIJ
Shootbike - mtb-strzelecki, zajęcia terenowe obejmujące wszelkiego rodzaju strzelanki oraz wyprawy rowerowe >>> PROGRAM OBOZU, KLIKNIJ

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek Wypoczynkowy Fort Borne zlokalizowany jest nad jeziorem Pile w Gminie Borne Sulinowo w centralnej części Pojezierza Drawskiego. Na terenie gminy znajduje się 57 jezior, z których największym jest jezioro Pile o pow. 1000 ha, długości 8,5 km i głębokości do 44 m.

Ośrodek usytuowany jest na niewielkim wzniesieniu, wtopiony w kompleks leśny. Jest położony w odległości 200 m od linii brzegowej z dostępem do plaży, otoczony dużym terenem rekreacyjnym. Bezpośrednie sąsiedztwo wody sprawia, że ośrodek jest idealną bazą dla osób uprawiających sporty wodne, a pobliskie miejskie szlaki piesze i rowerowe doskonale nadają się dla osób podejmujących aktywność w terenie.

Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia ukrytego miasta, co w bezpośrednim sąsiedztwie podkreśla Dom Oficera.
Bliskość Centrum Kultury i Rekreacji sprawia również, że jesteśmy doskonałym miejscem dla osób szukających profesjonalnej bazy sportowej: pełnowymiarowej sali, sali do sportów walki, sali tanecznej, siłowni, kortów tenisowych czy też do zespołu boisk „Orlik” (boisko do piłki nożnej o nawierzchni ze sztucznej trawy, boisko wielofunkcyjne o nawierzchni z poliuretanu, zaplecze socjalno-szatniowe).

Ponadto na ośrodku znajduje się jadalnia, suszarnia oraz sala świetlicowa i multimedialna. Na terenie otwartym o powierzchni ponad 0,5 ha znajduje się miejsce na ognisko, grilla, boisko do piłki nożnej, plażowej piłki siatkowej, ścianka wspinaczkowa, trampolina.

Pokoje zlokalizowane są w parterowych budynkach murowanych. Każdy budynek posiada trzy odrębne wejścia, gdzie znajdują się trzy lub cztery pokoje 4-6 osobowe z węzłami sanitarnymi. Ośrodek posiada własną kuchnię, gdzie serwujemy urozmaicone, domowe posiłki. Obiekt monitorowany, istnieje możliwość skorzystania z Internetu.
Adres: ul. Chabrowa 1,3 78-449 Borne Sulinowo

WYŻYWIENIE:
Całodzienne: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.
Pierwszy posiłek – obiadokolacja, ostatni – śniadanie i suchy prowiant
W czasie obozu wyżywienie poranne i wieczorne serwowane jest jako szwedzki stół, a obiad podawany jest w dwudaniowej formie.
Podczas posiłków serwowane są różnorodne, smaczne, kolorowe, zdrowe potrawy, w tym uzgodnione wcześniej z rodzicami indywidualne diety uczestników (dieta wegetariańska, bezglutenowa i inne).

CENA:
1860 zł / osobę
Cena zawiera: 12 noclegów w Ośrodku Wypoczynkowym Fort Borne, wyżywienie, transport autokarem/busem z klimatyzacją, realizację programu wraz z wykorzystywanymi przyborami, sprzęt sportowy, bilety wstępu, opiekę wyspecjalizowanej kadry instruktorskiej, ubezpieczenie NNW PZU z rozszerzeniem na uprawianie sportów wysokiego ryzyka, opiekę medyczną (zgodnie z przepisami), dyplomy i pamiątki dla uczestników.
* dla uczestników z Katowic i okolic w terminie 08.08 - 20.08.2020 - dopłata 200 zł do ceny bazowej (opłata za organizowany w tym terminie transport)


Zniżka dla rodzeństw - 50 zł/osoba
Zniżka “przyjaciele” - przy rezerwacji (w tym samym dniu, na ten sam turnus oraz profil) i wpłacie zaliczki:
- 4 osoby i więcej - 70 zł/osoba
- 3 osoby - 50 zł/osoba
- 2 osoby - 30 zł/osoba
Rabaty nie sumują się.
UWAGA: cena obozu nie zawiera opłat egzaminacyjnych i opłat za wydanie uprawnień na obozach szkoleniowych.

PŁATNOŚCI:
Zadatek 500 zł/os - płatny w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji miejsca, pozostałą część kwoty należy uregulować do 20.06.2020 r.
numer konta: 89 1140 2004 0000 3102 7760 9026
opis przy płatności: "imię nazwisko uczestnika, OBÓZ SPORTOWY /nazwa profilu/ , turnus: "

WYMAGANIA FORMALNE:
Dostarczenie:
- oryginału wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika,
- oświadczenia rodzica/opiekuna o braku przeciwwskazań do udziału dziecka w zajęciach sportowych zawartych w ofercie obozu, w tym sportach wysokiego ryzyka,
- oświadczenia o zapoznaniu się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia PZU.

RZECZY NIEZBĘDNE:
- ciepłe ubranie (polar, dresy),
- kurtka przeciwdeszczowa,
- plecak na wycieczki,
- obuwie do sportów wodnych,
- preparat przeciw komarom i kleszczom,
- 3 pary butów (klapki, sandały, obuwie sportowe 2 pary),
- pakiet plażowy: ręcznik kąpielowy, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, czapka z daszkiem (najlepiej dwie)
- przybory toaletowe, ręczniki — dodatkowo do zajęć wodnych.

TRANSPORT:
Klimatyzowany autokar lub bus pasażerski.

Dla dzieci oraz młodzieży z Katowic i okolic, transport będzie organizowany wyłącznie w terminie 08.08 - 20.08.2020 (dopłata 200 zł do ceny bazowej). Godziny i miejsca odjazdu autokarów podane zostaną nie później jak 14 dni przed rozpoczęciem turnusu. 

WYJAZD I POWRÓT:
Ustalenia dotyczące wyjazdu i powrotu z poszczególnych miejscowości, takie jak godzina zbiórki oraz planowane godziny odjazdu autokaru zostaną podane bliżej terminu wyjazdów.

KONTAKT:
Obozowicze mogą posiadać telefon komórkowy, który przekazują w depozyt instruktorowi. Aparat telefoniczny będzie udostępniany codziennie od godz. 19.00 do 20.00. Numer telefonu kontaktowego do kierownika podczas trwania obozu zostanie podany przed rozpoczęciem turnusów.

ORGANIZATOR:
Stowarzyszenie WINKIDS

ul. Żeromskiego 62, 72-600 Świnoujście 
Tel.: 603 997 333, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
numer konta: 89 1140 2004 0000 3102 7760 9026

ZAPISY:
ŚWINOUJŚCIE:

Biuro WinKids
poniedziałek, wtorek, środa, piątek w godz. 17.00 - 20.00
Żeromskiego 62, 72-600 Świnoujście
Tel.: 603 997 333, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KATOWICE:
Mobilne Centrum Treningowe
Sebastian Kopeć
Tel.: 512 266  884, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o kolejności zapisu decyduje data złożenia zgłoszenia oraz wpłata zadatku w ciągu 5 dni od dokonania zgłoszenia, potwierdzająca rezerwację w wysokości 500,00,- PLN/os.

Dokumenty do pobrania. 

 

młodziez 2 młodziez 6 młodziez 3
młodziez 4 Agent Gross WinKids 500x500 młodziez 5
wspinaczka 500x500 młodziez 1 młodziez 8