STAŻ NA OBOZIE / PÓŁKOLONII

foto staz

 

Zmień rolę - zostań STAŻYSTĄ na OBOZIE LETNIM I PÓŁKOLONII

Jeśli kiedykolwiek na obozie letnim zastanawialiście się, jak to jest “być po drugiej stronie”, w roli wychowawcy, czy instruktora prowadzącego zajęcia, zachęcamy do podjęcia wyzwania :).

ZOSTAŃ STAŻYSTĄ podczas obozów i półkolonii letnich dla dzieci.
Wymóg formalny to ukończony 14 rok życia. Ponadto chęci i gotowość do pomocy przy realizacji zajęć, pozytywne nastawienie i uśmiech na twarzy. Reszty nauczymy Cię na miejscu! :)

 Natomiast, jeżeli byłeś/aś już z nami w roli stażysty i masz skończone 16 lat, zapraszamy Cię na kolejny poziom wtajemniczenia i udziału w roli asystenta. :)

CO ZYSKUJESZ?
Kształtowanie i doskonalenie cech takich jak: komunikatywność, zaradność, kreatywność, odpowiedzialność, empatia, nowe umiejętności związane z realizacją programu, obsługi sprzętu wykorzystywanego podczas różnorodnych zajęć (sprzęt motorowodny, strzelecki, wspinaczkowy), kształtowanie umiejętności odnajdywania się w nowych, nieprzewidzianych sytuacjach, a także rozwiązywania problemów oraz współpracy w zespole, poczucie satysfakcji oraz własnej wartości, mnóstwo nowych doświadczeń przydatnych w dorosłym życiu, każdego dnia dawkę pozytywnej energii od kadry instruktorskiej, pod której okiem będziesz pomagać w zajęciach, nowe znajomości z tymi, którzy również podjęli wyzwanie! :)

TERMINY - o bózy dla najmłodszych (6 – 8 lat)
• Turnus I 18.07 – 23.07.2021 (6 dni)
• Turnus II 23.07 – 29.07.2021 (6 dni)

TERMINY - obozy dziecięce (7-11 lat):
Turnus I 26.06 – 07.07.2021 (12 dni)
Turnus II 07.07 – 18.07.2021 (12 dni)
Turnus III 18.07 – 29.07.2021 (12 dni)

TERMINY - półkolonie letnie (6 – 11 lat):
Turnus I 05 – 10.07.2021 (6 dni)
Turnus II 16 – 21.08.2021 (6 dni)

ZAKWATEROWANIE PODCZAS OBOZÓW DZIECIĘCYCH:
Ośrodek Wypoczynkowy Fort Borne zlokalizowany jest nad jeziorem Pile w Gminie Borne Sulinowo w centralnej części Pojezierza Drawskiego. Na terenie gminy znajduje się 57 jezior, z których największym jest jezioro Pile o pow. 1000 ha, długości 8,5 km i głębokości do 44 m.
Ośrodek usytuowany jest na niewielkim wzniesieniu, wtopiony w kompleks leśny. Jest położony w odległości 200 m od linii brzegowej z dostępem do plaży, otoczony dużym terenem rekreacyjnym. Bezpośrednie sąsiedztwo wody sprawia, że ośrodek jest idealną bazą dla osób uprawiających sporty wodne, a pobliskie miejskie szlaki piesze i rowerowe doskonale nadają się dla osób podejmujących aktywność w terenie.
Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia ukrytego miasta, co w bezpośrednim sąsiedztwie podkreśla Dom Oficera.
Bliskość Centrum Kultury i Rekreacji sprawia również, że jesteśmy doskonałym miejscem dla osób szukających profesjonalnej bazy sportowej: pełnowymiarowej sali, sali do sportów walki, sali tanecznej, siłowni, kortów tenisowych czy też do zespołu boisk „Orlik” (boisko do piłki nożnej o nawierzchni ze sztucznej trawy, boisko wielofunkcyjne o nawierzchni z poliuretanu, zaplecze socjalno-szatniowe).
Ponadto na ośrodku znajduje się jadalnia, suszarnia oraz sala świetlicowa i multimedialna. Na terenie otwartym znajduje się miejsce na ognisko, grilla,boisko do plażowej piłki siatkowej, boisko do kosza, ścianka wspinaczkowa, trampolina.

Pokoje zlokalizowane są w parterowych budynkach murowanych. Każdy budynek posiada trzy odrębne wejścia, gdzie znajdują się trzy lub cztery pokoje 4-6 osobowe z wydzielonymi pełnymi węzłami sanitarnymi. Ośrodek posiada własną kuchnię, gdzie serwujemy urozmaicone, domowe posiłki. Obiekt monitorowany, istnieje możliwość skorzystania z Internetu.
Adres: ul. Chabrowa 1,3 78-449 Borne Sulinowo

WYŻYWIENIE OBOZY DZIECIĘCE:
Całodzienne: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.
Pierwszy posiłek – obiadokolacja, ostatni – śniadanie i suchy prowiant
W czasie obozu wyżywienie poranne i wieczorne serwowane jest jako szwedzki stół, a obiad podawany jest w dwudaniowej formie.
Podczas posiłków serwowane są różnorodne, smaczne, kolorowe, zdrowe potrawy, w tym uzgodnione wcześniej z rodzicami indywidualne diety uczestników (dieta wegetariańska, bezglutenowa i inne).

WYŻYWIENIE PÓŁKOLONIE:
Obiad dwudaniowy oraz podwieczorek

CENA - dotyczy tylko stażystów na obozach dziecięcych
900/ osobę (dotyczy udziału w stażu)
Cena zawiera: 11 noclegów w Ośrodku Wypoczynkowym Fort Borne, wyżywienie, transport autokarem/busem z klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PZU z rozszerzeniem na uprawianie sportów wysokiego ryzyka, opiekę medyczną (zgodnie z przepisami)

PŁATNOŚCI:
zadatek 300 zł - płatny w ciągu 14 dni od dokonania rezerwacji miejsca
pozostałą część kwoty należy uregulować do 20.06.2020 r.
numer konta: 89 1140 2004 0000 3102 7760 9026
opis przy płatności: imię i nazwisko stażysty, STAŻ obóz letni /termin/

WYMAGANIA FORMALNE:
- stażysta:
ukończony 14 rok życia,
dostarczenie oryginału wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika,
- asystent (bezpłatny udział w obozie)
ukończony 16 rok życia,
odbycie dwóch, pozytywnie zaliczonych stażów podczas obozów letnich,
dostarczenie oryginału wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika, 

RZECZY NIEZBĘDNE:
ciepłe ubranie (polar, dresy),
kurtka przeciwdeszczowa,
plecak na wycieczki,
obuwie do sportów wodnych,
preparat przeciw komarom i kleszczom,
3 pary butów (klapki, sandały, obuwie sportowe 2 pary),
pakiet plażowy: ręcznik kąpielowy, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, czapka z daszkiem,
przybory toaletowe, ręczniki - dodatkowo do zajęć wodnych
pianka do sportów wodnych - opcjonalnie

WYJAZD I POWRÓT:
ŚWINOUJŚCIE
Miejsce zbiórki - parking dla autokarów przy Dworcu PKS, ul. Dworcowa.
Godzina zbiórki oraz planowana godzina odjazdu autokaru zostaną podane bliżej terminu wyjazdów.

ZAPISY:
Telefon: 603997333
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.