Czechy 2020

narty czechySPORTOWY OBÓZ
NARCIARSKO - SNOWBOARDOWY

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC (Janské Lázně) to kompleks pięciu ośrodków narciarskich: Černá hora, Černý Důl, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou, Velká Úpa obejmujący w sumie 50 kilometrów różnorodnych tras narciarskich, dzięki czemu każdy, bez względu na poziom umiejętności, będzie mógł zaznać zimowego szaleństwa :)
Ośrodek narciarski w Janskich Lazniach (Černá hora) dla doświadczonych narciarzy oferuje trasy o długości nawet 3 km, najdłuższą trasę do jazdy wieczorowej, a także jedyną w Czechach ośmioosobową kolejkę gondolową oraz nowoczesną, podgrzewaną, sześcioosobową kanapę Hofmanky Express. Dla dzieci i osób początkujących został przygotowany LIVE park Formánky, który wyposażony jest w ruchomy chodnik i pomoce dydaktyczne wykorzystywane w czasie lekcji narciarstwa.

Więcej na temat kompleksu znajdziesz na stronie.

TERMIN:
16-22.02.2020

WIEK UCZESTNIKÓW:
7+

PROGRAM:
- pięć dni jazdy na nartach lub desce w ośrodkach narciarskich SkiResort ČERNÁ HORA - PEC pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, obejmująca podstawy dla osób początkujących oraz doskonalenie dla średniozaawansowanych i zaawansowanych,

- dojazd do najbliższego stoku prywatnym skibusem, do pozostałych stałą linią skibus bądź ratrakiem SkiTour,
- nauka, doskonalenie  i zabawy na śniegu w małych, kilkuosobowych grupach umożliwiających wyższy poziom efektywności szkolenia,
- jazda wieczorowa na najdłuższym, oświetlonym stoku w Janské Lázně dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy,
- zawody narciarskie na trasie z elektronicznym pomiarem prędkości o statuetkę WINterKIDS,
- filmowanie jazdy każdego z uczestnika, analiza i korekcja błędów,
- niezapomniana jazda na sankach na specjalnie przygotowanym torze Černohorskiej Trasy Saneczkowej o długości 3,5 km - tylko uczestnicy powyżej 11 roku życia,
- wodna zabawa i relaks na pływalni krytej w Trutnov,
- wycieczka na wieżę widokową o wysokości 45 m, zlokalizowaną w lesie nieopodal Janskich Lazni, w sercu Karkonoskiego Parku Narodowego,
- podstawy narciarstwa biegowego,
- zabawy zapewniające atrakcje każdego wieczoru (Sport Ident, konsole, wieczór filmowy, jazda nocna).

* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian programowych w przypadku drastycznych zmian pogodowych, a także przyczyn niezależnych.

ZAKWATEROWANIE:
6 noclegów w hotelu Astoria Janské Lázně zlokalizowanym w górnej części miasteczka, w pobliżu stacji narciarskiej Černá hora. Zakwaterowanie w pokojach 4-6 osobowych, ze wspólnymi toaletami i prysznicami z podziałem na damskie i męskie, znajdującymi się na korytarzu z wyłącznością jedynie dla uczestników obozu.

Więcej o hotelu Astoria.

WYŻYWIENIE:
Śniadanie i obiadokolacja (z możliwością wyboru drugiego dania) w hotelowej stołówce oraz ciepły posiłek w czasie pobytu na stoku.
Pierwszy posiłek-obiadokolacja po przyjeździe, ostatni posiłek-śniadanie w dniu wyjazdu, dodatkowo suchy prowiant na drogę.

CENA:
1430 zł/os
Cena obejmuje:
przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, szkolenie narciarskie, opiekę kadry instruktorskiej i pedagogicznej, realizację programu, bilety wstępu, ubezpieczenie PZU (KL 80000 zł, NW 10000 zł, OC 10000, Assistanse z rozszerzeniem na ryzyko amatorskiego uprawiania narciarstwa i snowboardingu z opcją RATOWNICTWO).

Cena nie obejmuje:
- opłaty za karnet narciarski (5 dni) - dzieci 2008-2013: 2550 CZK (435 zł), młodzież 2007 i starsi: 2800 CZK (480 zł bez jazdy nocnej) lub 3200 CZK (550 zł karnet z jazdą wieczorną dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych). Opłaty zawierają kaucję za karnet.
- opłaty za wypożyczenie sprzętu (5 dni) - dzieci do wzrostu 135 cm: 1200 CZK (200 zł), dzieci i młodzież powyżej wzrostu 135 cm - 2240 CZK (380 zł)

PŁATNOŚCI:
Zadatek w wysokości 500 zł — płatny przelewem w terminie do 7 dni od dokonania zapisu konto bankowe: mBank 89 1140 2004 0000 3102 7760 9026
tytułem: zimowy obóz sportowy — imię i nazwisko dziecka
Pozostałą kwotę za obóz należy uregulować do 20.01.2020

WYMAGANIA FORMALNE:
Dostarczenie do biura WinKids oryginału karty kwalifikacyjnej uczestnika.
Karta kwalifikacyjna wraz z pozostałymi dokumentami będzie do pobrania na stronie internetowej www.winkids.pl w zakładce DOKUMENTY DO POBRANIA.

WYJAZD I POWRÓT:
16.02.2020 - godziny poranne, zbiórka na dworcu PKS ul. Dworcowa 1
22.02.2020 - godziny wieczorne, odbiór dzieci z dworca PKS ul. Dworcowa 1
Dokładna godzina wyjazdu i przyjazdu zostanie podana bliżej terminu obozu/ na spotkaniu organizacyjnym.
UWAGA! Szczegóły transportu dla osób spoza Świnoujścia zostaną ustalane indywidualnie.

NIEZBĘDNIK:
- sprzęt narciarski zapakowany w pokrowiec — dla osób, które posiadają własny sprzęt kask, gogle narciarskie,
- odzież narciarska, rękawice, bielizna termiczna,
- odzież zimowa, buty, czapka i rękawice na zmianę, szalik/komin,
- mały plecak podręczny,
- strój kąpielowy, czepek, klapki, ręcznik (wyjazd na pływalnię),
- przybory toaletowe,
- krem na mróz z filtrem UV, chusteczki higieniczne,
- WAŻNY paszport lub dowód osobisty,
- zalecana Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ),
- prowiant na trasę Świnoujście - Janskie Laznie.

ZAPISY:
Biuro WinKids
Żeromskiego 62 (pn, wt, śr, pt -17.00-20.00)
72-600 Świnoujście
tel. 603 997 333
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.