ZDJECIE WATERMIX

WATER MIX
młodzieżowy obóz sportów wodnych

To obóz dla wszystkich chętnych adrenaliny i przygód na wodzie oraz niezapomnianych wakacyjnych wrażeń.

Stworzony z myślą o miłośnikach sportów wodnych;  kajaki, łodzie motorowodne, narty wodne, kneeboard, wakeboard, SUP, nurkowanie i wodne szaleństwa na dmuchańcach. To wszystko daje  możliwość aktywnego i atrakcyjnego spędzania czasu na wodzie.

Ponadto wiele rozmaitych gier zespołowych, zabaw w terenie plus ogromna porcja humoru, są świetną receptą na niezapomniane wakacje w FortBorne.

PROGRAM

Zajęcia wodne:
WATER AGENT - szalona zabawa na dmuchanych zabawkach ciąganych za motorówką (banan, kanapa, koło MAX), okazja do fantastycznej zabawy i niezapomnianych wrażeń podczas wodnego szaleństwa.
NA KRAWĘDZI - nauka i doskonalenie umiejętności pływania na nartach wodnych, desce kneeboard, wakeboardzie. Ćwiczenia dociążania krawędzi, skrętów i obrotów, a w przypadku nart wodnych i wakeboardu - wyjścia z wody i utrzymania równowagi i pozycji pionowej. Pełna i stała komunikacja sternika i instruktora z dzieckiem za pomocą zestawu słuchawkowego BB-Talkin, co zdecydowanie zwiększa efektywność nauczania poszczególnych elementów.
KILWATER- wyprawa pontonowa, podstawy sterowania pontonem motorowodnym za pomocą silnika z rumplem, zawody na czas w pokonaniu toru zadaniowego, ćwiczenia podejmowania poszkodowanego w czasie alarmu “człowiek za burtą”, zasady bezpiecznego zachowania się na jednostce pływającej.
SPŁYW KAJAKOWY - całodniowy spływ kajakowy rzeką Piławą otoczoną interesującym krajobrazem, doskonalenie manewrowania kajakiem oraz współpracy z partnerem podczas pokonywania naturalnych przeszkód na trasie spływu.
UNDEWATER - nurkowanie w akwalungu - omówienie elementów wyposażenia płetwonurka, znaczenia umiejętności nurkowania podczas poszukiwawczej akcji ratowniczej. Elementy nurkowania w wodach Jeziora Pile pod nadzorem doświadczonego instruktora nurkowania PADI.
SUP - podstawy pływania, ćwiczenia równowagi oraz zabawy na desce pneumatycznej stand up paddle napędzanej przez wiosła, świetna forma rekreacji wodnej, a także jako forma obeznania z deską i wprowadzenie do windsurfingu oraz kitesurfingu.

Ponadto:
ALPINISTA - zajęcia na pneumatycznej, bezpiecznej ściance wspinaczkowej. Okazja do wzmocnienia siły rąk, a także wykazania się sprytem i odwagą. Pełna asekuracja przez instruktora.
POWER GAME — rozgrywki  na konsolach PS4.
TAKE IT EASY — rozgrywki sportowe (badminton, piłka siatkowa), kąpiele na zabezpieczonym kąpielisku oraz trochę relaksu na plaży,
MICRO AGENT — gra terenowa z wykorzystaniem zestawu treningowego Sport Ident. Rozbudowany tor zadaniowy z innowacyjnym pomiarem czasu i elektronicznymi punktami kontrolnymi, gdzie każdy uczestnik po zakończeniu otrzymuje natychmiast informację zwrotną o swoim wyniku. Scenariusze terenowe do wyboru: zbuduj wyraz, test japoński, motylki, tęcza, bieg z przeszkodami, liczymy, biathlon, endurance.
LASER TAG- bezpieczna i bezbolesna alternatywa dla gier strzelankowych wykorzystująca wiązkę podczerwieni. Taktyczna zabawa terenowa, wykorzystująca repliki broni używanej przez wojsko. Każde trafienie sygnalizowane jest przez sygnał dźwiękowy oraz świetlny na opasce przeciwnika. Świetna zabawa w czasie scenariuszy gry takich jak: deatchmatch, walka o flagę, obrona agenta, skrzynia i inne.
POWER LIFE – gra terenowa z pierwszej pomocy. Nauka resuscytacji krążeniowo-oddechowej RKO na elektronicznych fantomach wskazujących efektywność prowadzonych zabiegów, a także nauka obsługi automatycznego zewnętrznego defibrylatora AED.
NA DOBRANOC — czyli różnorodne, aktywizujące zajęcia wieczorne każdego dnia (dyskoteka, wieczór filmowy, biegi zadaniowe, quizy, baloniada, ognisko).

CENA
1860 zł
Cena obejmuje: 12 noclegów, wyżywienie, transport autokarem z klimatyzacją, realizację programu, opiekę wyspecjalizowanej kadry instruktorskiej, sprzęt sportowy, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW PZU z rozszerzeniem na uprawianie sportów wysokiego ryzyka, opiekę medyczną (zgodnie z przepisami).

ZNIŻKI
Rabat rodzeństwo:
- 50 zł rodzeństwo.
Rabat przyjaciele: przy rezerwacji (w tym samym dniu, na ten sam turnus oraz profil) i wpłacie zaliczki:
- 4 osoby i więcej - 70 zł/os. dodatkowej zniżki;
- 3 osoby - 50 zł/os. dodatkowej zniżki;
- 2 osoby - 30 zł/os. dodatkowej zniżki.
RABATY NIE SUMUJĄ SIĘ

PŁATNOŚCI
Zadatek 500 zł/os — płatny w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji miejsca, pozostałą część kwoty należy uregulować do 20.06.2020 r.
numer konta: 89 1140 2004 0000 3102 7760 9026
opis przy płatności: "imię nazwisko dziecka, WATER MIX , turnus: ..."

KWADRAT WATERMIX MŁODZIEZ 11 młodziez 3
młodziez 4 Agent Gross WinKids 500x500 młodziez 8
MŁODZIEZ 9 młodziez 7 młodziez 1