strzelecko rowerowy

 

SHOOTBIKE - STRZELECKO/MTB
MŁODZIEŻOWY OBÓZ SPORTOWY 

Profil rowerowo-strzelecki to propozycja dla wszystkich, którzy lepiej czują się na lądzie niż w wodzie.

Jeśli lubisz współdziałać w zespole, gry taktyczne, zajęcia w trudnych warunkach terenowych i wiatr we włosach to zabieraj swój rower i zapraszamy do FortBorne.

Dzięki naszej doświadczonej kadrze oraz historii Bornego Sulinowa nie ma lepszej miejscowości jak "Ukryte Miasto" do zajęć rowerowo — strzeleckich. 

Oczywiście jak wakacje na Pojezierzeu Drawskim, to musi być też woda, dmuchańce oraz sporty wodne. 

PROGRAM:
Zajęcia rowerowe:
ROWEROWE SZKOLENIE TECHNICZNE –  ważne jest, aby poznać możliwości swojego sprzętu, zanim wyruszymy w trasę, dobrze się przygotujemy, opanujemy techniczne możliwości sprzętu, a na pytania  odpowie kadra zapalonych rowerzystów z bagażem wielu kilometrów na koncie. 
ROWEROWA GRA TERENOWA – rowerowy test na szybkość, spryt i upór. Gra terenowa, ukryte wskazówki, zadania połączone z elektronicznym pomiarem czasu. Zabezpieczeni kaskami ruszamy w teren!
WYPRAWA ROWEROWA — mapa, zaplanowanie trasy wyjazdu, podjazdy, zjazdy oraz piękne widoki. Całodniowa wyprawa rowerowa po lasach i wrzosowiskach wokół Bornego Sulinowa, którą sami zaplanujecie pod okiem naszej kadry. Jazda terenowa, pokonywanie naturalnych przeszkód — zajęcia dla prawdziwych rowerowych twardzieli.
TOR ROWEROWY – trochę rywalizacji i zawody o puchar FortBorne. Specjalnie przygotowany tor rowerowy gdzie sprawdzimy swoje możliwości i umiejętności w pokonywaniu trasy na czas.

Zajęcia strzeleckie:
PAINTBALL
— zajęcia teoretyczne i praktyczne: treningi i bitwy (poligon paintballowy, teren leśny), strzelanie do celów i tarcz nieruchomych i ruchomych, odbicie ochrona VIP-a, zdobywanie umocnień, bitwa paintballowa. Pełne umundurowanie i zabezpieczenie zawodników. Scenariusze gier, taktyka współdziałania w zespole. Moc emocji w podczas scenariuszy gier takich jak: bitwa napoleońska, deatchmatch, walka o flagę, porywacze, zombie. Każda grupa na poligonie jest pod opieką instruktorów odpowiedzialnych za sędziowanie, bezpieczeństwo i obsługę sprzętu. 

LASER TAG — bezpieczna i bezbolesna alternatywa dla gier strzelankowych wykorzystująca wiązkę podczerwieni. Taktyczna zabawa terenowa, wykorzystująca repliki broni używanej przez wojsko. Każde trafienie sygnalizowane jest przez sygnał dźwiękowy oraz świetlny na opasce przeciwnika. Rozgrywki rozbudowane o scenariusze w terenie.
Łucznictwo i strzelectwo – posługiwanie się bronią pneumatyczną, łukiem klasycznym i łukiem bloczkowym, zawody w strzelaniu do celu na tarczach z oznaczonymi strefami punktowymi.
SURVIVAL — sztuka przetrwania w trudnych warunkach i pokonywanie przeszkód terenowych, wiązanie węzłów, rozpalanie ognia, mierzenie odległości różnymi metodami. Maskowanie, poruszanie się i przetrwanie w wodzie.
NOCNY POLIGON — orientacja w terenie (z mapą, kompasem), tworzymy własny kompas, topografia terenu, sygnalizacja, alfabet Morse'a, bieg na orientację z licznymi zadaniami, podchody, zwiady terenowe z użyciem krótkofalówek i GPS-ów, czyli zawody na orientację połączone z noclegiem w wojskowych namiotach NS.

Ponadto:
TWARDZIELE- zajęcia na bezpiecznej, pneumatycznej ściance wspinaczkowej. Okazja do wzmocnienia siły rąk, a także wykazania się sprytem i odwagą na skrzynkach. Pełna asekuracja przez instruktora.
POWER GAME — rozgrywki strzeleckie na konsolach.
TAKE IT EASY — rozgrywki sportowe (badminton, piłka siatkowa), kąpiele na zabezpieczonym kąpielisku oraz trochę relaksu na plaży,
WATER EXTREME — chwila na zmianę żywiołu, szalona zabawa na dmuchanych zabawkach ciąganych za motorówką (banan, kanapa, koło MAX, tuba),
MICRO AGENT — gra terenowa z wykorzystaniem zestawu treningowego Sport Ident. Rozbudowany tor zadaniowy z innowacyjnym pomiarem czasu i elektronicznymi punktami kontrolnymi, gdzie każdy uczestnik po zakończeniu otrzymuje natychmiast informację zwrotną o swoim wyniku. Scenariusze terenowe do wyboru: zbuduj wyraz, test japoński, motylki, tęcza, bieg z przeszkodami, liczymy, biathlon, endurance.
NA DOBRANOC — czyli różnorodne, aktywizujące zajęcia wieczorne każdego dnia (dyskoteka, wieczór filmowy, biegi zadaniowe, quizy, baloniada).

CENA:
1860 zł
Cena obejmuje: 12 noclegów, wyżywienie, transport autokarem z klimatyzacją, realizację programu, opiekę wyspecjalizowanej kadry instruktorskiej, sprzęt sportowy, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW PZU z rozszerzeniem na uprawianie sportów wysokiego ryzyka, opiekę medyczną (zgodnie z przepisami).

ZNIŻKI:
Rabat rodzeństwo:
- 50 zł rodzeństwo.
Rabat przyjaciele: przy rezerwacji (w tym samym dniu, na ten sam turnus oraz profil) i wpłacie zaliczki:
- 4 osoby i więcej - 70 zł/os. dodatkowej zniżki;
- 3 osoby - 50 zł/os. dodatkowej zniżki;
- 2 osoby - 30 zł/os. dodatkowej zniżki.
RABATY NIE SUMUJĄ SIĘ

PŁATNOŚCI:
Zadatek 500 zł/os — płatny w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji miejsca, pozostałą część kwoty należy uregulować do 20.06.2020 r.
numer konta: 89 1140 2004 0000 3102 7760 9026
opis przy płatności: "imię nazwisko dziecka, OBÓZ SPORTOWY SHOOTBIKE , turnus: ..."

młodziez 5 młodziez 1 młodziez 3
młodziez 4 Agent Gross WinKids 500x500 młodziez 8
młodziez 2 młodziez 6 młodziez 7